Më mbaj mend (për 1 muaj)

Coral - Answer Me Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


......Red and betrayed
We all make mistakes
And I've just made my worst
Deceived and dismayed
......... displayed
Killed, cut, carved and cursed

Answer me
Answer me
Oh please just answer me

Judge's gavel(?) spoke
As he hung the rope
From the old abandoned tree
Fear struck a chord
Run out through the carts
I fell down to my knees

Answer me
Answer me
Oh please just answer me

There's just as much malice
In a wink as in a word
Oh so I have heard

Answer me
Answer me
Oh please just answer
Please just answer
Please just answer meNuk kemi video për këtë këngë.


Coral
Publikimi: 01/01/2007


Coral - Answer Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Answer Me".
3. Video është e këngës "Answer Me", por nuk këndohet nga Coral.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Coral:


Komente 0