Më mbaj mend (për 1 muaj)

Coral - Short Ballad Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Here s a tale of my true love
Fair and free was she
Wasn t I just like tonight
she stole my liberty

Ooooh

Like a flower in the spring
Words don t mean a thing
Like the ocean greets the sand
Beyond my own command

Ooooh

But then she warned me
She d have to go
I d not be left to show
Accept the feeling and then I ll know
I ll always love her so!Nuk kemi video për këtë këngë.


Coral
Publikimi: 01/01/2007


Coral - Short Ballad
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Short Ballad".
3. Video është e këngës "Short Ballad", por nuk këndohet nga Coral.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Coral:


Komente 0