Më mbaj mend (për 1 muaj)

Coral - Sorrow Or The Song Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


In the beggar's house of wasted thoughts I saw you
You took my hand, led me to another land
Down past the old picture house we wandered
With no time to be proud, I have to decide now
If I should follow the sorrow or the song
Where do I belong?
The sorrow or the song?
The sorrow or the song?

How the thought of you clings to me like
How the thought of you clings to me like

A haunting school yard memory waiting
I'll have to wait turn, sit and watch them burn
The prison wall, the music hall, the tower clock
Is watching over town, I'll have to decide now

If I should follow the sorrow or the song
Where do I belong?
The sorrow or the song?
The sorrow or the song?Nuk kemi video për këtë këngë.


Coral
Publikimi: 01/01/2007


Coral - Sorrow Or The Song
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sorrow Or The Song".
3. Video është e këngës "Sorrow Or The Song", por nuk këndohet nga Coral.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Coral:


Komente 0