Më mbaj mend (për 1 muaj)

Coral - Flies Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

From the album "The Oldest Path EP"

This is an educational talk about flies

Ichneumon flies deadly killers
Collectively catching caterpillars
Hatching their eggs in the wounds of the wounded
Beg, beat or steal from whomever he chooses

Wooooh Ooooooh

Worker wasp familiar infact
Three sided needle illiterate cats
Sharp-toothed mandibles that work in the grooves
Insects protect and doni‚´t often like to loose

OoooohNuk kemi video për këtë këngë.


Coral
Publikimi: 01/01/2007


Coral - Flies
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flies".
3. Video është e këngës "Flies", por nuk këndohet nga Coral.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Coral:


Komente 0