Më mbaj mend (për 1 muaj)

Coral - Auntie's Operation Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


From the album "Nightfreaks And The Sons Of Becker"

Auntie's operation
Auntie's operation
Auntie's operation
She's coming around

Auntie's operation
Auntie's operation
Auntie's operation
And you're going down

She'll want your sympathy
She'll never let you be
She's sniffing at your food
Before it's even chewed

Auntie's operation
Auntie's operation
Auntie's operation
She's coming around

Auntie's operation
Auntie's operation
Auntie's operation
And you're going down

She thinks she's world renown
With the pastor of Paris crown
Before you think ahead
She'll be sleeping in your bed

Auntie's operation
Auntie's operation
Auntie's operation
You're coming aroundNuk kemi video për këtë këngë.


Coral
Publikimi: 01/01/2007


Coral - Auntie's Operation
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Auntie's Operation".
3. Video është e këngës "Auntie's Operation", por nuk këndohet nga Coral.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Coral:


Komente 0