Më mbaj mend (për 1 muaj)

Coral - In The Rain Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Outside the factory gates
Where I will sit and wait
For you to turn around
And show me there's a way
I am a stranger to the light
Enchanted by the walkers of the night

I stepped into the dark
With all the broken hearts
I've searched the empty streets
Distant and apart
I am a stranger in this life
Haunted by yesterday's desires

And when we meet again you'll know I am to blame
When you see me standing in the rain

They say they can see
What I'm supposed to be
But what is right for them
Don't mean it's right for me
I am a stranger to the light
Enchanted by the walkers of the night

And so the story goes
As I watch from my window
Across the water front
But they will never know
I am a stranger in this life
Haunted by yesterday's desiresNuk kemi video për këtë këngë.


Coral
Publikimi: 01/01/2007


Coral - In The Rain
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "In The Rain".
3. Video është e këngës "In The Rain", por nuk këndohet nga Coral.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Coral:


Komente 0