Më mbaj mend (për 1 muaj)


Corona - Qaj Kitara Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaj Kitara Ime".
3. Video është e këngës "Qaj Kitara Ime", por nuk këndohet nga Corona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Corona - Qaj Kitara Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

11/04/2013

2013-04-11T11:19:40+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qaj Kitara Ime" kënduar nga Corona.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mihrije Braha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Qaj kitara ime nje kenge per dashuri jo nje kenge hareje por nje elegji Leshoje zerin tend kudo le te jehoj ndoshta diku larg ajo me degjon Mua me haroj tjetrin perqafoj bukurine e saj tjetri e shijoj X2.

Qaj kitara ime nje kenge per dashuri jo nje kenge hareje por nje elegji. Leshoje zerin tend kudo le te jehoj ndoshta diku larg ajo me degjon. Mua me haroj tjetrin perqafoj bukurine e saj tjetri e shijoj X2.Më Shumë Këngë Nga Corona:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet