Më mbaj mend (për 1 muaj)

Corrs - All In A Day Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

All in a day, she saw the face in the mirror lie
To her dismay, she saw the child that was in her die
And she cried... overnight
Cos what she sees... she doesn t like

I m twisting (twisting..., twisting...)
I m turning (turning..., turning...)
I m aching (aching..., aching...)
And it s burning
In one day..., in one day

Just let me float, just let me drift on by (just let me drift on by...)
No more, no pain
I don t have tears to cry (tears to cry...)

I m twisting (twisting..., twisting...)
I m turning (turning..., turning...)
I m aching (aching..., aching...)
And it s burning
In one day
In one day
In one day

[Violin solo]

I m twisting, I m turning
In one day...
In one day (in one day...)
In one day
In one day (in one day...)

fade outNuk kemi video për këtë këngë.


Corrs
Publikimi: 01/01/2007


Corrs - All In A Day
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "All In A Day".
3. Video është e këngës "All In A Day", por nuk këndohet nga Corrs.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Corrs:


Komente 0