Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cozman

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  792
 • Emri i Vërtetë:
 • Ylber Ahmetllari
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Cozman është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Ylber Abdullahu dhe eshte simpatik dhe shume i pelqyer nga vajzat. Pas publikimit te bashkepunimit midis Cozman dhe kengetares sexy Tuna Sejdiu, u be publike edhe lidhja e tyre e dashurise. Ka jetuar per shume vite ne Londer dhe atje i kane vene edhe nofken “Cozman”. Prej disa vitesh, djaloshi nga Prishtina i eshte bashkuar grupit te hip hop-it “Babastars” dhe po shijon suksesin ne muzike, i cili sa vjen e po behet edhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Babastars

Ish-I dashuri i

Tunës

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

179 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (32)

4
7
0
13
4
3
8
6
1
7
0
8
6
9
3
10
12
2
4
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Liberian Selimi

Anonimos

Rascom

Overlord

Rrufeja

Merytoni

ZeeroMan

VZ

Monny

B52

Tags: Cozman, Tuna, Cozzy, Ylber Loti, Ylber Ahmetllari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet