Më mbaj mend (për 1 muaj)


Si E ‘çon’ Cozmani Tunën?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
[31-07-2015]
Dyshja sapo kanë publikuar këngën e tyre më të fundit “Holla” që është paralajmëruar ditë më parë dhe po ju ecën mirë për fillim.

Derisa nga ana tjetër Tuna, ka lëshuar një status në Instagram shkëputur nga teksti i këngës: ” Sun t'marrin, sun t'kapin tjerat
Sun na largojn..se rrina shum afer
Beb... veq ti din mem qu nalt
Qom qysh din ti”.

Një tekst i shkruar nga Mozzik, por nuk e dimë nëse ka ndonjë dedikim të veçantë ky nga ana e Tunës pasi që ka zgjedhur pikërisht këtë pjesë ta shkëpusë nga teksti i saj…

Kohë më parë Tuna dhe Cozman, janë fotografuar në palestër teksa Cozman mban Tunën sipër.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet