Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cozman Me Stil Të Shëndetshëm Jetese


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[12-09-2015]
Reperi i cili u largua nga Kosova dje pasdite, ka filluar blerjet atje.

Përderisa Tuna po shijon pushimet në Turqi dhe po publikon fotografi të shumta nga atje edhe Cozman duket se po bën të njëjtën gjë në Londër.

Sot ka publikuar një video në një market duke blerë ushqim të shëndetshëm. Mesa duket Cozy ka menduar ti kthehet jetës së shëndetshme përmes ushqimit.

Sipas informacioneve që kemi sigurar, Cozy pas ndarjes ka menduar që të rrijë më gjatë në kryeqytetin anglez.
 (Prive.Al)Komente mbi këtë artikull