Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Si Dje” Nga Cozman


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2
[05-04-2016]
Cozman e ka publikuar projektin më të ri muzikor, të cilin e sjell ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim deri më tani.Kënga e mban titullin “Si dje” dhe është një baladë, e cila për tematikë ka dashurinë.Getoar Selimi dhe Majki e kanë shkruar tekstin, ndërsa videoklipin e ka realizuar produksioni Entermedia.Ky projekt e rikthen reperin me një projekt solo pas disa bashkëpunimeve.
 (Telegrafi)

      Cozman - Si Dje [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull