A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Cozman - You Know Me

Teksti i këngës:

You know me
You know me
Kqyrem nalt fly sikur droni(brrr)
Loqka po ka qef me pa cozzin(jaj)
Kthena boomerang lshoma fronin (uhu)

Rrethi jem ska makiazh(ska)
Vija tbardha ntavolin adidas(adidas)
Hustle hustle man sjena nKaritas(no no)
No limit ami krejt boni bashk (jej; kejt kejt)

Paret e palume tuba tuba
Lojën e pertypi si sakez hubba bubba
Nuk po foli un po fol funta
Rollin me numra,minuta

24 Karat,Oil Money Sikur Arab
Lene mo se u bë bajat
Nëse ty tu ka bo marak
Gjith e kom me veti Bang Bang(2x)

Plot zvarranika La Costa (ahh)
Pi pagujn dajt gjith npaq rrin dostat
Sjena kon asniher dosta(pussy)
Sjom akademik po ta rexhi si qosja

Bang Bang koma del në prag
Tipi ma stang mi bjen paret në zarf (brrr)
Hapin me pesh si me shkel elefant(prrrr)
Gjith e kom cak preciz si me snipe(po po po)
Natën pe kaloj me kacurrele,latina
Afër meje po mi fryn zarra,casino
Lojën ën dor tu e rrit si bambino
Notorious ask Nino he knows

24 Karat,Oil Money Sikur Arab
Lene mo se u bo bajat
Nese ty tu ka bo marak
Gjith e kom me veti Bang Bang (6x)
24 Karat,Oil Money Sikur Arab
Lene mo se u bo bajat
Nëse ty tu ka bo marak
Gjith e kom me veti. Bang Bang(3x)

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019