A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Cozman - Yamborghini


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  71

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/05/2017

2017-05-08T18:00:02

Video Produksioni:

Entermedia


Ref x2
Yamborghini gazin tu e shkel me loubotini
Rruga doket film me pamje perendimi
Motorri po bon zhurem se perpara kom bagazh
Bassi ma rreh shpinen si me kon une n'masazh

Tu rrshit me skija n kto rima slalom t shkurt
Mos ma tesh rakin se ti thej dy durt
Ti sje bad man jo jo sje as young boy
Bjen n guj e merr ngoj tash je pussy boy

E Nese ti don beef mos e bo per turmen
Se uzi osht model i ri nuk e ka as zhurmen
Brrrrrrrrr tash spo ki as cka me thon boy
Kom shooters perreth me shume pervoj boy

Pare plot hala si kom prek ato t veres
Duhna me jau ndrru venin shkaku eres
Pi pelqen kerri e po don me bo 1 xhirooooo
Yeah i heard she knows even fuckin deep through

Ref x2
Yamborghini gazin tu e shkel me loubotini
Rruga doket film me pamje perendimi
Motorri po bon zhurem se perpara kom bagazh
Bassi ma rreh shpinen si me kon une nmasazh

Jeta shume e shpejt vuuum yamburghini high
Nese ato mdojn une skom faj
30 k i maj n gishtin e mesit
Gishtin e mesit ja qoj edhe ex-it

Spliffi te une snalet as nuk pasitet
Se Rabi ka me killa qata kurr s'hargjitet
Lemon haze amnesia prej dites tparë dog
Une nuk e di qysh o era farë

Koncertet full i kom per cdo dite te mujit
Kalendarit n'Iphone tem i ra lija ujit
E tash pi vnoj syzat edhe naten
Ray charles per fejkera shihem naten

Ref x2
Yamburghini gazin tu e shkel me loubotini
Rruga doket film me pamje perendimi
Motorri po bon zhurem se perpara kom Bagazh
Bassi ma rreh shpinen si me kon une nmasazh


Ky tekst u dërgua nga ildaKartolina (5)

U krijua nga Cozman 2019-06-06 15:52:52
Ti s'je bad man
Jo, jo s'je as young boy
Bjen n'guj e merr n'goj
Tash je pussy boy
U krijua nga Cozman 2019-06-06 15:50:09
Me skija n'kto rima
Slalom t'shkurt
Mos ma tesh rakin
Se ti thej dy durt
U krijua nga Cozman 2019-06-06 15:46:41
Jeta shumë e shpejt
Vroom Yamburghini high
Nëse ato m'dojn
Unë s'kom faj
U krijua nga Cozman 2019-06-06 15:39:32
30K i maj n'gishtin e mesit
Gishtin e mesit ja qoj edhe ex-it
2019-06-04 11:06:33
Yamburghini
Gazin tu e shkel
me loubotini
Rruga doket film
me pamje perëndimi

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019