A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Cozman - Ni Nat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  84

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/09/2017

2017-09-30T15:00:00

Teksti:

Cozman
Mos ju beso kur t'thojn qe t'kqyri
veq sa per 1 nat
Hajde un zemren ty ta fali
Veq sa per 1 nat

Une e di qe ti mu sum don
veq sa per 1 nat
Une e di qe ti mu pom don
veq sa per 1 nat

Shake ur body up
shake your body up
Move your body side ways
Move your body girl
Move your body girl
Shake your body side way

Wind up
Move your body girl
Wind up
Shake your body girl
Wind up
Move your body girl
wind dat
wind dat

From monday tuesday
every week every day
Mandemz party hard and
me dont give a f**k
about no haters
no no haters

From monday tuesday
every week every day
Mandemz party hard and
me dont give a f**k
about no haters
no no haters

Mos ju beso kur thojn qe t'kqyri
veq sa per 1 nat
Hajde un zemren ty ta fali
Veq sa per 1 nat

Une e di qe ti mu sum don
veq sa per 1 nat
Une e di qe ti mu pom don
veq sa per 1 nat

Baby love mamacita
come to papa hey senorita
ti po dokesh la bonita
se qet wind girl
une nuk e prita
jo jo nuk e prita
jo jo nuk e prita

Oooo baby the way you doing that
You got me popping that back
of all night and that is dat

Oooo baby the way you doing that
You got me popping that back
of all night and that is dat

Mos ju beso kur thojn qe t'kqyri
veq sa per 1 nat
Hajde un zemren ty ta fali
Veq sa per 1 nat

Une e di qe ti mu sum don
veq sa per 1 nat
Une e di qe ti mu pom don
veq sa per 1 nat

Oooo baby the way you doing that
You got me popping that back
of all night and that is dat

Oooo baby the way you doing that
You got me popping that back
of all night and that is dat


Ky tekst u dërgua nga Granit PaliqiKartolina (2)

U krijua nga COZMAN 2019-06-06 10:51:25
Baby love mamacita
Come to papa señorita
Ti po dokesh la bonita
Se qet wind girl
Unë nuk e prita
Jo, jo nuk e prita
U krijua nga COZMAN 2019-06-04 10:51:11
Mos ju beso kur thojn që t'kqyri
Veq sa për 1 nat
Hajde unë zemrën ty ta fali
Veq sa për 1 nat

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019