A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Cozman - E Jemja  (Feat. Agon Amiga)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  50

Komente nga Fansat

3 🔥🔥

18/06/2018

2018-06-18T14:00:02

Featuring

Agon Amiga

Muzika & Teksti:

Agon Amiga

Muzika & Produksioni:

Big Deal Records

Muzika & Teksti:

Cozman


Po me pelqen po me pelqen qe po rri me i ven
E jo sikur te tjerat qe si nxe as veni vet
Po me pelqen po me pelqen qe po rri me i ven
E jo sikur te tjerat qe si nxe as veni vet
Ej shari ooo hajde ti te dadi ooo
Hajde na te dalim bashk
E mos e zgat mo, e mos e zgat mo se munet me u bo shum von
Ti bon ti sbon ti se di ca don
Ti bon ti sbon ooo
Zemer ti ti je e jemja
Zemer ti ti je e jemja
Zemer ti ti je e jemja
Ti je e jemja aaa
Zemer ti ti je e jemja
Zemer ti ti je e jemja
Zemer ti ti je e jemja
Ti je e jemja aaa
Ti bon ti sbon ti se din ca don
Ti bon ti sbon ti se din ca don ooo
Ti u bone e para qe me ty i kam bo krejt
Edhe pse krejt shoqet e tua te gjitha me kan urrejt
Kan provu me na nda, po skan shanc me na nda
Kan provu po kan deshtu, ti e din qe un ty tdu
Mos maj inat ti, mos maj inat ti
Ti e din qe me mu te percjell ty fati
Mos maj inat ti, vec ki me pa ti
Se vec per ty mu po me merr malli
Mu po mkujtohen krejt netet pa gjum
Un ti te un e ti ti te un
Un qysh me kthy kohen edhe me shum
U lidhna bashk deri ne fund
Zemer ti ti je e jemja
Zemer ti ti je e jemja
Zemer ti ti je e jemja
Ti je e jemja aaa
Zemer ti ti je e jemja
Zemer ti ti je e jemja
Zemer ti ti je e jemja
Ti je e jemja aaa
Ti bon ti sbon ti se din ca don
Ti bon ti sbon ti se din ca don
Zemer ti ti je e jemja
Zemer ti ti je e jemja
Zemer ti ti je e jemja
Ti je e jemja aaa
Zemer ti ti je e jemja
Zemer ti ti je e jemja
Zemer ti ti je e jemja
Ti je e jemja aaa
Zemer ti ti je e jemja
Zemer ti ti je e jemja
Zemer ti ti je e jemja
Ti je e jemja aaa


Ky tekst u dërgua nga Fajola Spahiu ( hiu ) 😂😂Kartolina (5)

U krijua nga Gazmend 2019-06-06 15:33:04
Ej shawty, o hajde ti te daddy
O hajde na te dalim bashk
E mos e zgat mo, e mos e zgat mo
Se munet me u bo shum von
U krijua nga Gazmend 2019-06-05 12:38:51
Ti u bone e para
që me ty i kam bo krejt
Edhe pse krejt shoqet e tua
të gjitha më kan urrejt
U krijua nga My life cozman 2018-09-08 20:26:46
Zemër,
ti je e jemja
ti je e jemja
U krijua nga gheto geasy 2018-07-11 10:20:25
Un ti te un e ti ti te un
U krijua nga amiami123 2018-07-01 16:31:04
kan provu me na nda,
po skan shanc me na nda

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019