Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Crash-K

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Crash-K është një grup artistësh. Më datë 4 Tetor 2010, Crash-k publikojnë videoklipin "Ice Babe", në bashkëpunim me GT....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Over's

Etno Gangs

Okupatorat

Raiders

P.E.Z

Dpk

Jet

Te Tjeret

Armial

Pozitiv Records

Tags: Crash-K


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet