Më mbaj mend (për 1 muaj)

Crazy Albanians - Loja Me Zingjir Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2 x
A ke pun me ma t'fortin me ma t'mirin me ma t'shtirin

a po t'dok a po t'doket mir kjo loja me zinxhir
me ti mledh une ty durt e çelesin dikun me virr

e ja nise ti me desh dal ka dale ka nje teshhhh (2 her)
e ta kici ty at zemer sa ta dujsh e sa duron
une ta ha ty ma t'miren qa mendoj une mir kupton

rap loja me zinxhir...

2 x
A ke pun me ma t'fortin me ma t'mirin me ma t'shtirin

a po t'dok a po t'doket mir kjo loja me zinxhir
me ti mledh une ty durt e çelesin dikun me virr

e ja nise ti me desh dal ka dale ka nje teshhhh (2 her)
e ta kici ty at zemer sa ta dujsh e sa duron
une ta ha ty ma t'miren qa mendoj une mir kupton

Ky tekst u dërgua nga  edonii   BuljaaaPublikimi: 16/10/2009


Më Shumë Këngë Nga Crazy Albanians:


Komente 0


Crazy Albanians - Loja Me Zingjir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loja Me Zingjir".
3. Video është e këngës "Loja Me Zingjir", por nuk këndohet nga Crazy Albanians.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.