Më mbaj mend (për 1 muaj)

Crazy Albanians - A Po Don N'club Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref : (2X)
A po Don N'club ti me shku
A po Don N'club ti mu knaq
A po Don N'club ti mem pa
A po Don N'Club po po po

Une hi Mrenda N'Club PO du vec dishka me pa
I kom Krejt Dostat mrenda mos
gabo ti mem sha
Nr 1 Per Magji Clubin kom me ta thy
Nese Do mu kon me neve at'her mushu nkry
SE jem Si ej e jena The Best
SE cisi konge nClub asnjo sen gjen
Vetem Mu veti Tjert kush osht Cdo an
Mother fucker Maje Nmen se si na nuk ka (A)

N'Club Hi me Shishe Ndor Tu Kci
Gotat tu u thi se i shum jom tu u ni
Mir Pe diii

Ky tekst u dërgua nga  GraphinkoPublikimi: 06/03/2010


Më Shumë Këngë Nga Crazy Albanians:


Komente 0


Crazy Albanians - A Po Don N'club
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Po Don N'club".
3. Video është e këngës "A Po Don N'club", por nuk këndohet nga Crazy Albanians.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.