Më mbaj mend (për 1 muaj)

Creators

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Creators është një grup artistësh. Grupi Creators u formua ne shkurt te vitit 2009 ku lansuan kengen e par te tyre e cila u bë nje hit per disa muaj dhe qe titullohet Tani Shko. Me vone erdhen bashkpunime dhe hite te tjera. Ne fillim antar te grupit Creators ishin F-Flame & B-Crack. Kohet e fundit XhiiGaNTii dhe Alba-Star zënë vendin e b-crack pasi ky i fundit la muziken...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Ex Unit

Dpk

Bloody Gangstaz Family

Over's

Lil G's

Psychos

Te Tjeret

Angels D.I.Ll.E.R.I-G

Pozitiv Records

Tags: Creators


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet