Më mbaj mend (për 1 muaj)

Creators
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Creators është grup artistësh. Grupi Creators u formua ne shkurt te vitit 2009 ku lansuan kengen e par te tyre e cila u bë nje hit per disa muaj dhe qe titullohet Tani Shko.
Me vone erdhen bashkpunime dhe hite te tjera.
Ne fillim antar te grupit Creators ishin F-Flame & B-Crack. Kohet e fundit XhiiGaNTii dhe Alba-Star zënë vendin e b-crack pasi ky i fundit la muziken

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  Muliii  

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist