Më mbaj mend (për 1 muaj)

Creators - Te Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Alo zemer qa ka ndodh ?
lidhja jon mbaroj
pse kshtuuh?
smund ta them arsyjen
po un po du..........

XhiiGaNTii:

po du mu kon me ty tlutna kthehu te un
edhe 1 her afer teje kurgjo tjeter ma shum
nashta tu bona tullusum po qishtut e ka dashnija
kush osht i dashurun tash i ngon fjalt e mija

pse po menon qe une tty t`tradhtova
un kur tputha tparen her ma shum nty u dashurova
un se kom asnjo tjeter tjert tkan genjy
se skkan qef me na pa bashk mu e ty

zemren ma ke thy e non stop po qaj me lot
po du dita djeshit mu kon edhe sot
4 stin per niher zemer ti po mi ndrron
ty nuk tndrroj me 1 e as me 1 miljon

kerkon se du ma shum ty tkom princesh
nzemren teme je kon ti edhe do tjesh
tdu pergjithmon zemra jeme nuk t`harron
po edhe pse je nda pi meje ti prap m`kujtTon

REF: Alba-Star

Te dua ty zemer vetem ty perjet
gjithqka qka thash asht e vertet
kthehu ti te un se pa ty skam jet
tash un pa ty ne vetmi kam mbet

Alba Star:

pa ty smund tjetoi kto e din shum mire
hajde ti te une plotsoma qet deshir
e din shum mire se sa une te du
e din shum mire se pa ty smui me jetu

kom gabu te kom mashtrrutkom tradhtu
gjithmon tkom largustu kom afru
tlutem kthemu vetem edhe 1 her
ato gabime qa i bone shlyj meniher

Pa ty une skom dritpa ty une skom jet
ma grabite zemrren tem tash e lave si te shkrret
tdu pergjithmon gjithmon ko met dasht kurr st´harroi
se ti zemren ma ke Japp

(tash kthemu) vetem edhe 1her
kqyri senet loqk mos ma bon jeten ferr
tash tduu te betohem ne qdo send.
pa ty smund tjetoi se ti je engjulli jem

REF: Alba-Star

Te dua ty zemer vetem ty perjet
gjithqka qka thash asht e vertet
kthehu ti te un se pa ty skam jet
tash un pa ty ne vetmi kam mbet

F-Flame :

jam i vetem zemra jem dhe pse te dua shum
kur um the qe jemi nda mu zemra mu bo shkrum
tlutem kthehu ti te un se veq per ty un jom gjall
qdo sekond qe hec pa ty zemra asht tuj mu kall

tash un falje pot kerkoj qe e bona ket gabim
fajin e kam un e sdi ku me gjet ngushllim
ti hala po lyp koh po per dashni sen spo bon
qdo fjal qe pe thom prej zemres nleter po kalon

kthehu baby perseri se pa ty une skom jet
1000 her ta thom ket fjal se te dua met vertet
honey all I´ve got in my mind is just one desire
honey my heart for you is burning like e fire

jo zemer shpresat si kam hup un per ty hala luftoj
deri diten e fundit tjetes un ty te dashuroj
e di e ndjej ne zemer qe prap te un ki mu kthy
me ti puth ato buz e perjet mu kon me ty

REF: Alba-Star

Te dua ty zemer vetem ty perjet
gjithqka qka thash asht e vertet
kthehu ti te un se pa ty skam jet
tash un pa ty ne vetmi kam mbet


Ky tekst u dërgua nga F - Flame


Nuk kemi video për këtë këngë.


Creators
Publikimi: 26/02/2014


Creators - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Creators.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Creators:


Komente 0