Më mbaj mend (për 1 muaj)

Creators - Krejt Shqiptaria  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

18/05/2011

2011-05-18T13:08:20+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Krejt Shqiptaria" kënduar nga Creators.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Creators i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Creators:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet