Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Krem Dela Krem

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Krem Dela Krem është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 4 Prill 2015, Krem Dela Krem publikojnë videoklipin "Ndjehu Mire". Më datë 4 Mars 2016, Krem Dela Krem publikojnë videoklipin "Ajo E Din". Më datë 20 Gusht 2016, Krem Dela Krem & Xhesika Ndoj publikojnë videoklipin "Thashetheme". Më datë 4 Shkurt 2017, Krem Dela Krem publikojnë videoklipin "Pjeshka Marijuana"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

ETB 57

A.D.X

Rikthimi

Master Bass

2 Perqind

WNC

Misterioz

Infinit Records

Eki-Nox

Zinxhirt

Tags: Krem Dela Krem, Creme Dela Creme, Creme De La Creme, Kremdelakrem


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet