Cricket & Numen

Kthema Kohen (Remix) ➡ Take My Time Back (Remix)

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Kthema Kohen (Remix)

Kthema zot
Kthema kohen
Dua ta takoj
T'lutem zot
edhe niher dua ta perqafoj
ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru
ti them se ende e du
dhe me shum e du...x2


Take My Time Back (Remix)

Bring it back God,
Take my time back
I want to meet her
Please god
One more time I want to hug her
To say her that I haven’t changed
To say her that I haven’t forgotten
To say that I still love her
And I love her more...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019