Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cricket - Pray (Feat. Yll Limani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

And i pray that no one is around
When we go down down down
When we go down dada down
When we go down down down down down down 2x

I wanna do,i wanna do bad things with you 3x
Mmmm

And i pray that no-one is around when we go down down down
When we go down dada down
When we go down down down down down down 2x

And i pray (i wanna do) x

I wanna do,i wanna do bad things with you 3x
Mmmm

And i pray that no one is around
When we go down down down
When we go down dada down
When we go dawn dawn dawn down down down 2x
Cricket
Featuring: Yll Limani
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/02/2021
Muzika: Cricket
Teksti: Yll Limani
Produksioni: Cricket
Master: Lorenc Aliaj


Cricket - Pray
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pray".
3. Video është e këngës "Pray", por nuk këndohet nga Cricket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cricket:


Komente 1