Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cricket - Bompa (Feat. Kaona)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bompa" kënduar nga Cricket.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Cricket
Featuring: Kaona
Publikimi: 05/03/2021
Muzika: Cricket & Gesko
Produksioni: Cricket
Teksti: Time Aliu & Fajt
Master: Lorenc Aliaj
Directed By Lau (In Collaboration With Imagine Films)
1St Ad: Aktrina Kastrati
Dop: Erkand Shabani
Dop: Kushtrim Ternava
Camera Setup: Nexhat Ternava
Gaffer: Kastriot Govori
Gaffer: Kastriot Hasani
Bts: Gezim Rexhepi
Executive Producer: Adriana Matoshi
Costume Design: Fight Or Flight
Stylist: Hana Zeqa
Make Up Asisstant: Egzon Berisha
Hair: Ermira NebihuCricket - Bompa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bompa".
3. Video është e këngës "Bompa", por nuk këndohet nga Cricket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Cricket:


Komente 0