Më mbaj mend (për 1 muaj)

Crossbones - I Vetmi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Vetmi" kënduar nga Crossbones.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Anxhelo Koci - I Vetmi

U bo një kohë pa t'pa
Shifmi n'rrugë, mos ëm thuj fal
Fjalët për mrena si maj
Amo kam dit me i nal

I vetmi
I vetmi
Sa kam bo për ty, unë i miri
Fjalët e gabimet ti lemi mu
Se ka kush ecën n'rrugëve t'qyteti
Vetmi, vetmi, une jo
Se nuk ka mo kthim
Se vetes i kam thon

Nuk je ti normal, ej
Zemrën asaj m'ia fal
Me shpirtin plotë plagë
Ty nuk të du mo pranë
2x

Zemrën kur ta kam dhon
Ke menu se lirë kushton
E ma patën, ma patën thon
Se ajo vetëm ka me t'lon, yeah

I vetmi
I vetmi
Sa kam bo për ty, unë i miri
Fjalët e gabimet ti lemi mu
Se ka kush ecën n'rrugëve t'qyteti
Vetmi, vetmi, une jo
Se nuk ka mo kthim
Se vetes i kam thon

Nuk je ti normal, ej
Zemrën asaj m'ia fal
Me shpirtin plotë plagë
Ty nuk të du mo pranë
4x

Jo, jo, jo, jo, jo

Xheroo - I Vetmi

Ey ey eyy wow ok XHeroo

REF x2:
se un jom i vetmi si un ska
ju mu nuk mprekni se nuk ju lo
Tlutna vec hekni mos tju shof moo
se besom se ski ide ala

Per mue so problem men se kejt mvjen leht
un e kam jeten e shtrejnt
i qoj durt nalt edhe i preki ret
un skom faj se ti niesh siklet
se as q munona per asnjonen hit
se ato po m vin vet
e kom mir per cdo dit
se per mue jeta osht film
se e kom vrejt q kur i ki krejt as qjelli nuk osht limit
nderi kur kom me met nice
si jom kon prej n filim
vec kur du me bo fjal
nderi si cali ti din
Un i nxo me gabim
Ato q i nxen me qelim
mas nej vjen krejt shoqet rend foren spo e din
Ti po i njek non stop
mas nej po shites si Pim
Un i njefi lekt masnej ato po m vin si sherblim
Besom un kam si shtim un i kam ispirim
Per ty un i bej prevect edhe i du pa dallim
e nese si ki iden tash men ska arsietim
si me pas kur mere si mesim

REF x2:
se un jom i vetmi si un ska
ju mu nuk mprekni se nuk ju lo
Tlutna vec hekni mos tju shof moo
se besom se ski ide ala

Boj Cka du vet jo cajo ka lipet vendin tem plot bin edhe hipin po kur ja nis mir edhe mir kryet Koha e mostareve e di q e kom venin e yll mos em vet kur qka kam nplan besom se sedi as vet jom tu bo qa di mas miri po e lo le t vjen edhe Kejt e din qfar jom vete kan dush n qytet e per juve q sdon mem pa mir kshirem prap jon tu u shpraz shishet shtrejt me ma t mirat club edhe skom koh me u mar me sene fak tap se skom nevoj me u mun me ju kalu ju kom lon larg po Un jom per to e kom vrejt q per mu o Un zdi pse nuk e len krejt kur e shef qe silet nto Un juve nuk ju vrej ic as nuk ju ni as nuk ju shof edhe se kom ni jet me u nal njer sa t bohem numer 1 :)

REF x2:
se un jom i vetmi si un ska
ju mu nuk mprekni se nuk ju lo
Tlutna vec hekni mos tju shof moo
se besom se ski ide ala


Publikimi: 24/05/2004
Festivali: Top Fest 1Më Shumë Këngë Nga Crossbones:


Komente mbi këtë këngëCrossbones - I Vetmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Vetmi".
3. Video është e këngës "I Vetmi", por nuk këndohet nga Crossbones.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.