Më mbaj mend (për 1 muaj)

Crossbones - Gates Of Hell Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Standing now right at the gates of Hell
I was talked about, a thousand stories to tell
Tale’s been told I see the truth unfold
My hands are filled with gold
As that poor child grows old

Bleeding wounds and bodies piled around
Here comes the King of Kings
Your Highness blessed thy crown
Talk to me I’m standing by your side
It was a hell of a ride, my golden arms open wide

If I could try it one more time
I wouldn’t make another dime
So many wounds I could have healed
Now it’s too late God, so unreal

I’m taking you down
Why me?
No friends left around
For me
I’m shining my crown
Help me
And now I’m pushing you down
Please forgive me
Crossbones
Publikimi: 17/05/2017


Crossbones - Gates Of Hell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gates Of Hell".
3. Video është e këngës "Gates Of Hell", por nuk këndohet nga Crossbones.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Crossbones:


Komente 0