Më mbaj mend (për 1 muaj)

Crossbones - Man-Made God Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Words I’ve been told and the lies I’ve been sold
The glitter, the lust, and the fame
Lying and crying I’m craving for more
Slowly I’m going insane

Down on my knees, I accepted defeat
Submission to God I once feared
Thunder of doom stroked the garden of bloom
The veil and real evil appeared

Man-made God I fear
Man-made God is here

Truth has been sealed so my spirit won’t heal
I cannot take it no more
Evil doctrine feeds the lying machine
God faking started the war

Man-made God I fear
Man-made God is here
Man-made God, in blood denial
Man-made God, in blood betrayal

Break the dome of lies
The shattered skies will come down crumbling
Shake the golden throne
The shattered bones and the bloodlines drying

Man-made God I fear
Man-made God is here
Man-made God, in blood denial
Man-made God, in blood betrayal
Crossbones
Publikimi: 01/12/2019


Crossbones - Man-Made God
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Man-Made God".
3. Video është e këngës "Man-Made God", por nuk këndohet nga Crossbones.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Crossbones:


Komente 0