Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Cruel P

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Cruel P është një këngëtar. Më datë 17 Prill 2015, Cruel P publikon videoklipin "Ku Je Tash", në bashkëpunim me Kvci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

El-Metro

Gezim Berisha

Cufa

Zibo

Double D

G.M.C.D

Buli

Snero

Marin Jancu

Rbs

Tags: Cruel P


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet