Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Crunkboys - stay Low

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "stay Low".
3. Video është e këngës "stay Low", por nuk këndohet nga Crunkboys.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Crunkboys - stay Low  (Feat. Hyroshima)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/06/2009

2009-06-17T11:31:32+00:00Yeah
Hyroshima ChaoZ BeaT
The Slave Records

ChaoZ:
EHjj Ok Kshyrr Tash Knejj
bashk Me hyroshimen biratt qysh po thejj
full njerez mrena knej e anej
kujt mrespektojn i habiten kur i vrejj
Jom i biaft po pi shum pak birra
dehna bona mut me tekilla
NUk Kom Vesh adidas po kom filsaa
prej njerzve skom nevoj per mem dhon kshillaa
Po doojn me kom sina po nuk po ju shkonn
chaoz babz cLubin me 1 gisht e rrotullon
kush i dolizohet o ka shihet si gjithmon
Dy Muzik bon po si qeki sun e bonn
sun e bon stilin tem tash vreje
kshyri dhipat qysh ngajn mas meje
Kshyri inatqort qysh boj bumm
ju ka hyp flaka kejt jon bo shkrum

Ref 2x.
Qonu pej veni kceni e tash kejt gotat theni
se sot qeshtu o reni du me i pa kejt loww

Hyroshima:
Stay low kejt hey how
crunk boyz hyroshima vin si tornadow
n'cub kur po hina how femnat qysh po dridhen
qato prapanica pi shoh qis po sillen
um presin si me kon kryetari shtetit
ata m'ngrejn nat edhe pse sja mbaj vetit
gjith dojn me kon si na po smunen me kon
e kom thon e thom edhe gjyshmon kom me thon
nejse, tash kom vedos me pas knaqsi me fena
n'krah mu deh e mu pi me nejt der n'menxhes
me bo avantur
me gjith kto femna qe si kom pa kurr
si fur jom bo i nxeht kejt kejt qikat
si qdo dit dihet qysh jau boj trikat
trikat yau boj e i qoj mu desh
ata kur deshen un ja nisi me kesh(haha)

Ref 2x.
Qonu pej veni kceni e tash kejt gotat theni
se sot qeshtu o reni du me i pa kejt loww


Ky tekst u dërgua nga Lirka
Më Shumë Këngë Nga Crunkboys:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet