Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Crunkboys - Zemer (rnb&rmx)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer (rnb&rmx)".
3. Video është e këngës "Zemer (rnb&rmx)", por nuk këndohet nga Crunkboys.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Crunkboys - Zemer (rnb&rmx)  (Feat. Ag)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/09/2014

2014-09-01T22:21:28+00:00OOooooooooo
Abonentin Qe po kerkoni esht i pa disponushem per momentin
ju lutem lerni porosin pas sinjalit....

ChaoZ:
Te deshta veq ti zemer, te kisha vetem ty
sta haroja ty qat emer ,sti haroja ata sy
zdo jem me ne ket bot ,per ty gjithqka isht e kott
edhe pse per ty derdhja lot edhe pse te deshtaa Fortt
gjithqka qe ti dhurova krejt gjerat u mbuluann
edhe endrat qe i endrova nga ersira u kapluan
gjithqka qe ti dhurova ,krejt gjerat u mbuluann
edhe endrat qe i endrova nga ersira u kapluan

Ref 2x.
Zemer per mu ishe ty zemer te kisha vetem ty
ishe ti ajo qe doja ishe ty ajo qe endroja

Da'Lil:
Loqki kur pom del perpa nuk shoh tjeter femen
po knoj per ty une nuk knoj per me mar
mkall kejt shikimn kur ma jem direkt
nuk ma nin qa folin njerzit i per mu je perfekt
je perfek e je qasi seni qe une kom lyp
pom dukesh njejt si engjull qe ntok ka zhdryp
kur pom del perpara disponimin e kom maximum
po du me ta puth buzen ten naten mos flej gjum
pot Du Me t'perqafu e mos met leshu asniher
t'kom dasht edhe kom met dasht une ty q'do her
per mu je gjithqka e mir ne ket bot
kur pom vjen ftoht te endroj ty e bohet ngroht
asnje femen nuk me intereson per veq teje
ndoshta kisha dek zemer me tpas ty afer meje
afer teje kisha nejt deri sa kisha me dek zemer
per puthjen tonde zemer kejt une jom djeg

Ref 2x.
Zemer per mu ishe ty zemer te kisha vetem ty
ishe ti ajo qe doja ishe ty ajo qe endroja.

AG:
Perveq teje asni femen baby mu s'mi intereson
se ndjennjen qe e kom per ty normal qe Zbon
nuk lypi qeter femen se normal si ty ska
mkall kejt Zemer si ty femen nuk kom pa
bindu se ty t;du dhe gjithmon ty kom met dasht
pak veproj si kohen e re e pak si kohen e lasht
se per mu je diqka e mir qe ekziston
nuk mendoj keq per ty dhe dije qe ky pot don
gjithqka kisha dhon ti te jesh me mu prap
jeten ta kem me ty e te jem me ty ne qdo hap
une te ti nuk ekzistoj ket xho e di
nuk je vetem afer teje ti tjetrin ke ki
ti dike tjeter tash edashuron
zbesoj se dishkush tjeter ma shum se une te don
i kom pas shum femna e veq 1 e kom ondru
planet qe i pata kejt m'kan deshtu


Ky tekst u dërgua nga Lirka
Më Shumë Këngë Nga Crunkboys:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë