Curlies
Curlies
Curlies
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: rock
Curlies është grup artistësh i njohur. Gjergj Kaçinari prezanton grupin e “kacurelsave”. “The curlies” është një grup i ri, i formuar në Maj 2014. Gjergji është vokalisti dhe kitaristi i grupit, Ina është në bass dhe Arlindi luan në bateri. Të pakët janë këngëtarët e rinj që preferojnë të këndojnë rrok, por “The Curlies” janë të bindur dhe ndjehen mirë me këtë rrymë muzikore.

Në Nëntor 2014, Curlies marrin pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Nuk Ke".

Në Shtator 2015, Curlies marrin pjesë në Kënga Magjike 2015 me këngën "Ai Qe Do".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0