Më mbaj mend (për 1 muaj)

Curlies - Nuk Ke  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2014

Komente

Asnjë Koment

12/10/2014

2014-10-12T20:14:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Ke" kënduar nga Curlies.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Curlies i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet