Më mbaj mend (për 1 muaj)

Curlies - Ai Qe Do Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  52

Brenda erdhe, naten time
Jashte nxirre, jeten ta provoj
Erresira , shtepia ime
Kush te tha, qe une mund te ndryshoj

Rrugen time une e di
Jo pas teje nuk vij

Do vazhdoj k'te jete te kem
Do vazhdoj ky te jem

Nese do, te me kesh
Me mua te jesh
Kushte jo nuk mund t'me vesh

Me prano, mos me gjyko
Edhe mos harro
Me mire se une asnjehere jo nuk do te gjesh

Shpesh merzitesh
Mundon veten
Prape se prape akoma s'me kupton

Nuk jam une ai qe doje
U be kohe qe tjeter s'po kerkon

Cfare nuk doje ne k'te jete
Brenda saj re dhe vete
Erdhi koha me prano
Rrugen mos me ndalo

Nese do te me kesh
Me mua te jesh
Kushte jo nuk mund t'me vesh

Me prano, mos me gjyko
Edhe mos harro
Me mire se une asnjehere jo nuk do te gjesh


Ky tekst u dërgua nga Tea TeCurlies
Publikimi: 16/11/2015
Festivali: Kënga Magjike 2015


Curlies - Ai Qe Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ai Qe Do".
3. Video është e këngës "Ai Qe Do", por nuk këndohet nga Curlies.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0