Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cyanide

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  771
 • Emri i Vërtetë:
 • Jetmir Hoxha
 • Vendlindja:
 • Gjakove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Cyanide është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Jetmir Hoxha a.k.a Cyanide, mbaroi shkollën fillore në Selman Rizë. Mbas luftës në Kosovë, shpresat për një te ardhme më të mir ishin teper të vogla. Në fund të vitit '99, J'H imigroj në SHBA (New York). Në të njejtin vit, filloi vitin e pare në shkollën e mesme "Christopher Columbus" në Bronx. Si shkoll e njohur për turbullina ndërmjet të huajve dhe imigrantëve Shqiptare, J'H gjithashtu e gjeti vetën në mes të problemeve të pa ndëprera. Në filli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

T.B.A.

Anëtar i grupit

Orginallat

Ish-Anëtar i grupit

Alboholics

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

32 🔥Maje (2016)

Id Ego Superego (2015)

Unreleased Ep (2015)

Idiokraci (2012)

Elementi I Surprizes (2009)

Ngjarje E Vertet (2006)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

7
6
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Dren (D.o.G.)

Bx-A

Jeton

Kobra aka Helmusi

VZ

Barooti

Alidema

Sela aka Boszman

Monny

ZeeroMan

Tags: Cyanide, Cyanide Aka Dr. Jet, Cynaide, Jetmir Hoxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet