A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Cyanide - Tybe Nuk T'kom Faj  (Feat. N.A.G, Braves Hill & Tornados)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/11/2008

2008-11-01T16:42:53

Featuring

Braves Hill

Featuring

N.A.G

Featuring

Tornados


Intro: Cyanide
yea, yeaa, tbtblblt, (UniKKatil laughing, bitch,) qa pom kqyr shtremt bre klysh, ngo..

Refreni: CyaNide
Minxi spret femna jote, CyaNide me dal,
Vete dhe vet ta bon, ska si ai djal,
E shtrit ne krevet, thot skom pas ksi me par,
Nuk tkom faj, qe e nin veten ajo 1 milion dollar,

Minxi spret femna jote, CyaNide me dal,
Vete dhe vet ta bon, ska si ai djal,
E shtrit ne krevet, thot skom pas ksi me par,
Nuk tkom faj, qe e nin veten ajo 1 milion dollar,


Verse:1 CyaNide
Une hi ne kafiq e ti me kqyr shtremt
Femna jote me miniq, e ti terrfat si i trent,
Don me plas se ni das, prom ton naten ja ka rras,
Nese thu qe e ki femen, valla prom se ki pas,
Smuj me t'rrejt, smuj me nejt, se pa qi nuk muj me flejt,
Un e kry punen tone, perqata jom njeri shejt,
Perqata sa her, qe lshohet kjo kong,
Dhipi kcen posht e nalt, dej sa te lshojn komt,
Dej sa t’bohet vakti, mi ik ati papaki,
Vjen e me thot ne vesh “ hajde se jem gati,
Me bertit, se ne mes te komve jem djersit,
E di qe ki femen, tha ajo nuk ka me dit,
Une foli me to, e ti me kqyr shtremt,
don mu perla, po ala st’kan lan ment,
e ngre afer teje, dhe e vet kush osht ai
Nese thot qe nuk me nje, une tybe nuk tkom faj,


Refreni: CyaNide
Minxi spret femna jote, CyaNide me dal,
Vete dhe vet ta bon, ska si ai djal,
E shtrit ne krevet, thot skom pas ksi me par,
Nuk tkom faj, qe e nin veten ajo 1 milion dollar,

Minxi spret femna jote, CyaNide me dal,
Vete dhe vet ta bon, ska si ai djal,
E shtrit ne krevet, thot skom pas ksi me par,
Nuk tkom faj, qe e nin veten ajo 1 milion dollar,


Verse: 2

N.a.G
Hej yo, bukuroshja syt po mi lshon, buzen pe kerkon,
gishtin e kafshon, kur Visari pije i qon,
a don a nuk don kuj pi intereson,
zemer bothen qysh pe livrit, karin po ma qon,
trupin tu ja hulumtu, tha doren mos e hek,
kur ja permena frrajerrin, tha osht me shokt e vet,
papaki ish paketu me kara tu bo muhabet,
e femna ti po bertet, qom n'krevet,
me shoqe t'vet dor per dore, ne VIP,
ko ka shkru une sonte, dyjav me ju qi,
Gray Goose, Hennessey, edhe Ecstassy,
gjithmon bohet atmosfer ku osht N.a.G...

Braves Hill
Shum xeher atmosfera, vjen Brave's Hill me havera,
bohet errt mrena n'kllab, rrina pina tash rahat,
rri me ni ven tu qillit, ni splif e kom smokit,
hina n'trip sen pa dit, lujsha qoke me ni dhip,
ton kto femna jon ka m'kqyrin, po spo di cillen me nxon,
jom shum high besom, veq ala sot du mu kon,
**********************************************************
**********************************************************
vjen njona dhe afrohet, meniher te un po rrxohet,
frrajerrin mrena n'kllab, e kjo tinzav po punohet,
hiq spritoj se rrefuzoj, meniher n'hotel e qoj,
e kapi e punoj e me njo tjeter e vazhdoj.. yo..

Refreni: CyaNide
Minxi spret femna jote, CyaNide me dal,
Vete dhe vet ta bon, ska si ai djal,
E shtrit ne krevet, thot skom pas ksi me par,
Nuk tkom faj, qe e nin veten ajo 1 milion dollar,

Minxi spret femna jote, CyaNide me dal,
Vete dhe vet ta bon, ska si ai djal,
E shtrit ne krevet, thot skom pas ksi me par,
Nuk tkom faj, qe e nin veten ajo 1 milion dollar,

Verse: 3

Floetri
Du me dit sa stripteri, i lumi un per ment e juve,
une ni sen spe kuptoj, qysh ni dhip me lujt me juve,
po per dridhet sillet pak, juve ren ju qiti tpakt,
e kur t'shtrihet vihet knejna, ka na se e din sakt,
qka po don hiq mos fol, un e di qe po lun rrol,
ti je mac ktu me maqorre, tkom than diku mu nal,
prej natyres jom shum happy, dhipat llaken "hej Floetri"
secilla gara mes veti, kush tbjen n'sy i kap sikleti,
ti per veti tash e ki, e di se ki perparsi,
shkojm qillitem ***************************, e me raki,
iki trumes larg pi zhurmes, ku po shkoj rahat spo dal,
ama qe ma sillin dhipat une tybe sju kom faj,...

Barooti
Nuk ki faj nuk kom faj, kurr faj nuk kena pas,
frrajerit ja boni BYE e ky tipi don me plas,
prap i vetun paske metun, sikur i dekun,
dhipat vin afrohen ton kohen, na kurr si njekum,
vet dorzohen, vin e prezentohen,
tregom cillen ti pe don, kto as qe i njohum,
nuk ka lidhje na kena zgjighje, per qdo problem,
na boni na po t'presum, e tani kur t'dush vjen,
vjen Barooti , e tjerat vin me ren,
deri sa ti bohesh gati, shoqja jote rahat spo m'len,
cila je ti nuk e di, veq un mir me ty mu ngi,
na po dalim pi kti veni, veq na kthehum perseri...

Refreni: CyaNide
Minxi spret femna jote, CyaNide me dal,
Vete dhe vet ta bon, ska si ai djal,
E shtrit ne krevet, thot skom pas ksi me par,
Nuk tkom faj, qe e nin veten ajo 1 milion dollar,

Minxi spret femna jote, CyaNide me dal,
Vete dhe vet ta bon, ska si ai djal,
E shtrit ne krevet, thot skom pas ksi me par,
Nuk tkom faj, qe e nin veten ajo 1 milion dollar


Lyrics submited by Bujar
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019