Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cyanide - Intro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Cyanide
..............................................................
Eh maj men kur m'thojke nana mos shaj tu boft veremi
Repi osht perzi me ritem nuk ka qa mvyn refreni
Ty treni te iki un as 20 vjet si kom
Mu lapsi mi hekuros krejt problemet qe ikom
Athu pse ky djal nuk heziton neper fjal
Athu qysh rimat pi palohen pal pal
Athu e kan lan ment athu prej menve ka dal
Athu osht i trent apo shkurt e shqip budall
Un rrall kur te foli osht qe menoj
Un rrall kur t'repovas ki me thon qe shkretoj
Edhe une jom i prekshem prej ne kry deri ne themer
Se nuk foli veq me goj une foli gjith me zemer
Nana ma ngjiti ket emer jo qe jom e zeza vetit
Une du me rrepovat po zdu mu kon legjend e repit
Ska qa m'vyn edhe bota ne mu me bo be
Nuk edu as 1 sen t'karit nese un shtrina ner dhe
S'kan qa m'vyn as adhurust nese sen um kuptojn
S'kan qa mbojn as konkurust nese me kopjojn
S'ka qa mvyn as ni shok nese qdo dit ma lshon kemren
S'ka qa mvyn as ajo qe kur t'foli e ndrron temen
Ti munesh me thon qe je bara per jet
Ti munesh me sha femnen tane te shkret
Munesh mi ngjit 2 rima me njo t'tret
Thuj qa kari te dush veq te jet e vertet
..............................................................


Ky tekst u dërgua nga Bujar/b55   GazmendCyanide
Publikimi: 01/12/2006


Cyanide - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga Cyanide.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cyanide:


Komente 0