Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Cyanide - Shpinen Ta Thej 2008
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpinen Ta Thej 2008".
3. Video është e këngës "Shpinen Ta Thej 2008", por nuk këndohet nga Cyanide.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cyanide - Shpinen Ta Thej 2008  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Komente

Asnjë Koment

31/10/2010

2010-10-31T21:14:26+00:00Verse 1
T'kom thon niher oj ti qik, po s'pritoj met thon apet
Sjom i omel hiq, po te shkrina ne goj si sherbet
Se jom djalosh nese ki qef, nese jo un bona sherr
Nese don mem taku n'wc, ski nevoj mem thon 2x'her
Woow paske frajer, lema mu peshen e dertit
Se jom msu une i shkreti, tu ja mar femnen tjetrit
Se kom pakez stil edhe e pi saher qe vi
Bonja tung ti veres sit ta ha un at qershi
Se edi qe je qik e mir, mirpo ktu o fjala
Si te shprazna un , boni shoqes tane t'fala
Per mu thurja nja 2fjal, qysh tan naten zdi mu nal
Ky budalla sikur llava, aty mrena don me t'kall
Se pot shoh, qysh pom sheh, me ata sy plot urri
Kur pot analizoj, tka bo zoti bukuri
Engjujt te kan pikturu, per inat te dushmanit
Nese sonte vjen me mu, beso nuk i bjen pishmonit... see

Chorus
Kur te hy mrena ski me lyp per me dal,
Tu kan rrotullu syt tripat smunesh mi nal,
Je bo fit kishe edhe ma bon me shej
Qi je gati me ardh e une shpinen ta thej

verse 2
Si hine ne Club, tu e dridh at Trup
Rishe me ni qoshe si njo qe ka turp
Eh bohesh kishe sum sheh, me bisht synit kur m'shikon
Mos ta nin loqka jem se e njoh un qiftin ton
Ti dokesh sikur engjull, po je bish e eger mrena
Qe masi t'bohesh byth, eh t'shkon menja dhe per femna
Mirpo hajt se mson, po ngo me te vertet me vjen mir
Se per qdo nat me mu, munesh naj shoqe me thir
Po ti lojm kto pallavra, hajde qetu se e pata
Boll um kontrollove, me sy se na shkoj nata
A spe sheh ket shoqen tane qe me mu po don me kry
Edhe jom ka i shkoj ne nerva se ikom ngul syt ne ty
Bone menen pak ma t'shpejt, se nuk jom un njo me prit
Qajo qika afer teje, menzi spo pret me ma nxhit
Ski nevoj shum me menu, se skom njet un met martu
Edhe vet edin bre se sje njo mu rahatu .. po

Chorus
Kur te hy mrena ski me lyp per me dal,
Tu kan rrotullu syt tripat smunesh mi nal,
Je bo fit kishe edhe ma bon me shej
Qi je gati me ardh e une shpinen ta thej

Verse 3
N'4 e mengjezit stresit ja kom bo tungat
Ni far vakti lujshe bisht, eh tash don mu afru ngat
Un nuk jom papak, kshtu qe kur nuk t'tham Ska mo
Mirpo sa me dit qe ikom dit krejt te zezat qe ike bo
E kaluara ka kalu, lirisht dridhi both ma knena
Bone kan dush , qa t'dush me mu boll se me mu nuk ka ndjenja
Moo qo qat pije Ex se nese ki menen per sex
Ti laj dhomt me ferqen temen qaq qe ja nis fol me theks
Ecstasy ner guh, flaken smunet kush me shu
Gerqi mka kap n'gishta t'kamve se qysh me livrit at guh
Eh pom kqyr ne sy, gojen plot pe sill at kry
Loqk shpejto procesin se jom gati ne ty mu qfryy .

Chorus
Kur te hy mrena ski me lyp per me dal,
Tu kan rrotullu syt tripat smunesh mi nal,
Je bo fit kishe edhe ma bon me shej
Qi je gati me ardh e une shpinen ta thej


Ky tekst u dërgua nga Bujar/b55
Më Shumë Këngë Nga Cyanide:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë