A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Cyanide - Has Shqiptar


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/04/2012

2012-04-14T23:07:21

VARSE 1: CYANIDE AMA BOSSI RAUND WE NOW
ALLAHILE NJERI VET VEQ MOS VET SE QYSH E TEK
QYSH VEQ ME BOKSERICA ECI NEPER QYTET
BUFTEK T’BOJ SEJ SE MU NUK EM HAN K…
SE UNE JOM BUDALL HEJ UNE KOM TRU SHQIPTARI
SE UNE NUK JOM NJERI I MIR TI PER MENT E TUJA
O NJERI TERI T’THERI MERI KTU NE VENE T’HUJA
LUJA-LUJA ME GRABUJA RUJA LOP PER MOS MI DAL
UNE JOM HAS SHQIPTAR E NUK DI ME FOL ME FJAL
NUK PUNOJ SE SKOM PAGESA PO HALA JETOJ ME SHPRESA
SE KUR TEM TEKET MU DAL EN BASHQE MJELLI SPECA
E KU SMUNESH MEM NDALU A ME MA BO MJAFT
UNE HA BUK E PATLIXHON BUK E LONG BUK E DJATH
NUK KA TURK NUK KA SERB AS KA MUT AS KA HERK
QE MUN EN DEL PERPARA EDHE MUN E MA BON FERK
SE PER MU KUT DON ME SHKU NUK KA GRU QE NUK LYP HU
SUN I BESOJ KERKUJT EDHE BOTA MEM BESU


Lyrics submited by Rinoori A.k.a U1katt-noory
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019