A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Cyanide - Knej Pari  (Feat. Brezi Ri)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Featuring

Brezi Ri

Song from the album:

"Muhabet Burrash"


Cyanide
.......................................................
Qyteti tem i ka hup ngjyra nuk din njeri qa me pri
Njerzt vin te njonji tjetri kejt .................
Te ton kani radi nkry se jeta tyre nuk ka drit
Ke menu qe e ki pas ke menu qe e ki dit
Se ki pa belagjin qytetin tu e kall
Tu bo diskriminime tu hy mahallen mahall
E te rit tu bajt droga pse 6 veta mrenda kerrit
Qika jote diku tu u qi permas hotelit
Se knej pari te zhduki me temel
E knej pari ska pidh none qe del
Te gjuj ........ allti secili ne bel
Baravat e verrtet dallohen se te ton i majn flok qel
E jon te mahalles teme qe kshyr kon e permene
Sikur jeta e ni peme ky sen rritet pi ni rreme
Jeta jeme plot ksi sene e jotja veq po rrene
Qytetar katunor ni motiv dam ne dy vene por na
.......................................................


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019