Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cyanide - I Vertet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Vertet".
3. Video është e këngës "I Vertet", por nuk këndohet nga Cyanide.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cyanide - I Vertet  (Feat. Brezi Ri)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Muhabet Burrash"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Brezi Ri

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Ref:2x Cyanide
........................................................
Kurr ski menu kurr se ki dit
Qe najher mun me ardh kjo dit
Kur ti mshe mu e un tsho ty
Ta mar jeten tut kshyr ne sy
........................................................

Cyanide
........................................................
Njonjen dor ne mikrofon e tjetren nalt e qova
Dverrtet ne ket vend dverrteten u betova
Me thon se jetoj e vdes me at kanun
Nese ti koke i fort ather qa kari koksha une
Tkshyri nftyren nzemer smuj une jom i ndertum prej guri
Une t'hi mrenda ne kry ti mar idejat prej trunit
Me mu ti zbon mu shty se hala ki zemer tpules
Sod je tum sha neser kufom prind tut lon lule
Qysh karin ke dek as nautopsi smujn me dit
Ta kshyrin trupin per sheja as ni plag stu .....
Ta kshyrin kryt per pluma as 1 bur stu ka qel
Perveq se goja e hapur pi karit ta kom nxjerr at shpirt
........................................................

Ref:2x Cyanide
........................................................
Kurr ski menu kurr se ki dit
Qe najher mun me ardh kjo dit
Kur ti mshe mu e un tsho ty
Ta mar jeten tut kshyr ne sy
........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Cyanide:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet