Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cyanide - Rri Larg Meje (Feat. Brezi Ri)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Refreni:

Rri larg meje, se ky sen u kry
Harrom ti mu
Un t'harroj ty..

Cyanide:

E puthe jetën lamtumirë si dy të dashur n'errësirë
u largove pi krejt botës për me u shëndrru n'Egërsirë
I mbyllur në vetvete
Si i humbur kërkon ngat
E pesha botës përmi krah
Gati të japi infrakt
Kur udha na takohet, ski zemër mo mem kqyr
Krejt fjalët plot dyshim tuta të shkëlqen në fytyrë
Se krejt çka patëm u zhduk
Aj moment se di ka met
Kajher kur shtrihesh në shpin msohesh me marr frym apet
Po na nuk patëm fat a? Çka patëm tash e pat
Jeta po vazhdon, unë pi shlyj ditën e tharta
Ska met sen me hup, asni unazë për mu kput
S'ka as pse mu tut, asni haver për mu zhduk
Kshtu që..

Refreni:

Rri larg meje, se ky sen u kry
Harrom ti mu
Un t'harroj ty..


Ky tekst u dërgua nga Ina   AlbiShowCyanide
Featuring: Brezi Ri
Publikimi: 01/12/2007


Cyanide - Rri Larg Meje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rri Larg Meje".
3. Video është e këngës "Rri Larg Meje", por nuk këndohet nga Cyanide.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cyanide:


Komente 0