Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cyanide - Qoni Durt Nalt (Feat. Brezi Ri & Alboholics)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Cyanide
............................................................
Yo yo yo do gota raki
6-sht kara jon bo gati 6-sht pidha mi qi
Ska nevoj met ardh inati se une e di
Sat jesh gjall prej kerkujt ksi seni nuk ki me ni
Alboholics Brezi Ri me ni tematik te re
Sem ha kari une muna me ni patik me te rreh
Kena raki per me pi edhe rabi per me ngre
Pi gojes deri ne vesh ftyren muna me ta pre
............................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendCyanide
Featuring: Brezi Ri & Alboholics
Publikimi: 01/12/2007


Cyanide - Qoni Durt Nalt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qoni Durt Nalt".
3. Video është e këngës "Qoni Durt Nalt", por nuk këndohet nga Cyanide.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cyanide:


Komente 0