Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cyanide - A Tribute Of Independence

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Tribute Of Independence".
3. Video është e këngës "A Tribute Of Independence", por nuk këndohet nga Cyanide.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cyanide - A Tribute Of Independence  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

01/05/2008

2008-05-01T00:00:21+00:00I pop a bottle of champagne, and fill everybody's cup,
If you're Albanian and you're proud, put your fucking eagles up,
'cause I got this fucking feeling that I want it to last,
Yea we been to hell and back, but independent at last,
Illyrian decadent, yea the oldest of all,
We saw Serbia grow; and now we're watching it fall,
What goes around comes around, that's what they always say,
You know what; tell Russia fuck you since they want it that way,
U.S.A got our back, so of course, we got their back,
I guess that's why **************************,
Somebody please tell the rally in Belgrade to dead it,
Its ova, Kosova's independent, dummy don't you get it?
Fuckers know we bow to fight, Albanians will never tire,
Jealous motherfuckers put the U.S Embassy on fire,
Their best bet is to be quiet, if they wanna be safe,
'cause just like Slloba, I swear to god we'll put you in the fucking grave...
Serb you aint a bully, you a pussy best believe it,
You saw Kosova set a goal, and then you saw us achieve it,
Kosova was never yours, so you can't have it back,
Fuck with us, we'll have Serbia laying on its back,
U.S protects our human rights; you go burning their flag,
I will light your ass on fire, like the lighter does fagg,
I've herd some Serbian rappers, think we fucking around,
Until I bury them all, and make them really underground,
We got it cause it's ours, nothing came out of pity,
Somebody tell Dj Vlad, don't let me catch u in the city,
He's a pussy that's all wet, waiting to be fucked,
But no Albanian is a fagg, so we cutting him up, bitch..


Ky tekst u dërgua nga Imer
Më Shumë Këngë Nga Cyanide:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet