Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cyanide - Nuk Tkom Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ref 2x
Minzi s'pret femna jote me Cyanide me dal
Vete edhe vet ta bon ska si ai djal
E shtrij ne krevet thot skom pas ksi me par
Nuk kom faj qe e ndin veten ajo 1 milion dollar

Cyanide

Une hi ne kafiq e ti me kqyr shtremt,
femna jote me miniq ti fac si i trent,
don me plas se 1 das prom ton naten ja ka rras,
nese thu qe e ki femen valla pram se ki pas,
s'muj me t'rrejt, s'muj me nejt, se pa qi nuk muj me flejt,
un e kry punen tane per qata jom njeri i shejt,
per qata sa her qe lshohet kjo kang,
dhipi kcen posht e nalt deri sa te lshojn kamt,
deri sa t'bohet vakti me i ik ati papaki,
vjen e me thot ne vesh hajde se jom gati,
me bertit se ne mes te kamve jom ndjersit,
e di qe ki femen po ajo nuk ka me dit,
une foli me to, e ti me kqyr shtremt,
don mu perla po hala s'tkan lan ment,
e ngre afer teje edhe m'vet kush osht ai,
nese thot qe nuk me njeh une tybe nuk kom faj...

Ref 2x
Minzi s'pret femna jote me Cyanide me dal
Vete edhe vet ta bon ska si ai djal
E shtrij ne krevet thot skom pas ksi me par
Nuk kom faj qe e ndin veten ajo 1 milion dollar

N.A.G

e yo burkuroshja syt po mi lshon, buzen pe kerkon
gishtin e kafshon kur Visari n'pije e qon
a don a nuk don kujt pi intereson?
zemer bothen qysh pe livrit karin po ma qon
trupin t'u ja rujt tha doren mos e jek
kur ja permena frajerin tha osht me shokt e vet
papaki ish paketu me kara t'u ba muhabet
e femna tij po bertet qom n'krevet
i qova vet dor per dore ne V.I.P
koka shkru une sonte dyjav me ju qi
gregus, hennessy dhe ecstasy
gjithmon bohet atmosfer ku osht N.A.G...


Ky tekst u dërgua nga  GazmendCyanide
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/11/2010


Cyanide - Nuk Tkom Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Tkom Faj".
3. Video është e këngës "Nuk Tkom Faj", por nuk këndohet nga Cyanide.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cyanide:


Komente 0