Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cyanide - Non-Stop / Hip-Hop Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Verse 1 :

Cyanide :

110 % ma pak hiq mos prit
I shaj krejt reperat asnjoni nuk guxon me bo cik
Se nuk kan kaqik, shiten po skan bole
Trima, por kur t'pshurrin ulen si pidhat ne shole
Ku hine ku dole si koqet ne vole
Sen nuk ta bren njeri edhe pse shum fole
Je ka lun shum role, ti koke aktor
Ti nuk je kallzuesi as nuk je metafor
Shum skom fitu hala po ftyren nuk e hupa
Mangupat shiten repera, reperat mangupa
Do shetiten neper bot, do jan ngul me ni ven
Tu lyp fakte pi idollit ban vaki ai te rren
Besa hiq nuk ban vaki, qitma do raki
Mushe o haxhi nuk e kom per mahi
Nuk du me ta hy nuk po du mu shty,
Kryt po du me ta mush nuk po du me ta thy

Ref 2x :

Cyanide :

Non-Stop po ngoj Hip-Hop,
Ngushto litarin edhe nisja kop
Nese knon edhe bon R'n B
Un per ty nuk paskna niiiii

Verse 2 :

Cyanide :

Ti din veq me rrejt shen andrra pa flejt
Krejt boten e myte te shpija tu nejt
Goja pot shetit vet i ngujum po met
100 kong ni kuptim qysh po thojn edhe tjert
Mu bo drejt e fer un nuk jom Gangster
Gjeth nxans i shkelqyshem edhe pse pak sherr
Nuk ha pul as derr gjith kom hec ne terr
Shkoj midis Kosove shetitna me kerr
Prishtin e Tiran, Ulqin e Sarand
Dy jav dit ne rrug pi Shkupit ne Strug
PIKA NE KOKERR T'GJUMIT e mu hiq sma nin
Famen hiq sma kona ma don rahatin
Nuk jom Cyanide as sjom Dr.Jeti
Um ngon faleminderit per qa osht interneti
Lypem n'internet qe imell adresa
Mirpo ngo ti senin ktu mesazh pa pengesa

Ref 2x :

Cyanide :

Non-Stop po ngoj Hip-Hop,
Ngushto litarin edhe nisja kop
Nese knon edhe bon R'n B
Un per ty nuk paskna niiiii

Verse 3 :

Cyanide :

Jetmir Dr.Jeti shtet i fort ne veti
Nuk jom si ai mbreti qe veq ngan mas leki
Sjom peder nuk t'preki si gangster un t'hjeki
Masnej djegen teshat, djeget edhe rreki
Pidhit si besoj, pidhin un e qi
Ti ma pidh se pidhi yt vetem un e di
Se vetem un po foli t'kap lemza e kolli
Ta lo anash talentin qe se ki hiq un ta pordhi
Kqyre krejt estraden artista n'teater
Nashta se boj per inati po se boj as per hater
Pi veq kaffe dhe qaj, qe ni vjet nuk jom HIGH
Ti hala han mut me spanaq doket vetja Popaj(Popey)
Ta boj tung edhe haj, po dije sum kerset
Edhe macat tu njek... i bon 1 miljon ne net
Shikime ne youtub e qime hiq pallu
Gjithkush e ka qmimin sot si prostitut ne rrug.

Ref 2x :

Cyanide :

Non-Stop po ngoj Hip-Hop,
Ngushto litarin edhe nisja kop
Nese knon edhe bon R'n B
Un per ty nuk paskna niiiii


Ky tekst u dërgua nga  Shqiprim18   enburek   NonaFareCyanide
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/07/2012


Cyanide - Non-Stop / Hip-Hop
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Non-Stop / Hip-Hop".
3. Video është e këngës "Non-Stop / Hip-Hop", por nuk këndohet nga Cyanide.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cyanide:


Komente 0