A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Cyanide - Veq Edhe 1 Her (Remix)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/12/2008

2008-12-29T18:19:21

Cyanide
..................................................
Krejt i kisha dhan veq mu kthy ne vendin tem
Sepse dheu i huaj eshtrat rahat nuk mi len
Me ni ven me m'varros komplet kam e kry
Veq edhe 1 her shpirti ka me dasht mu kthy
Aty ku jom rrit aty ku kom bertit
Aty ku 2 fjal anglisht si kom dit
Mi thon moj nan pse po kan pse veten sun e man
A thu pse 2 pika loti te ran
Me dor n'zemer jom ka t'thom se m'ka marr malli per at ven
Edhe 1 her me bo sherr me ma thirr ti emrin tem
Krejt i kisha dhon ne dor tuja me pushu
Kurr me dor sum ki prek se t'ka dhimt ma shum se mu
Perqato je ul ne qosh mendon edhe kan
E une kaj moj gjyshe se na ndajn kto oqeane
Po 1 dit kem mu kthy ti nuk ki pse te tutesh
Edhe pse jo me ty të degjoj sa her qe lutesh
..................................................

Ref:2x
..................................................
Sa vera erdh e shkoj as 1 dit mo sun duroj
Si njeri huaj n'dhe te huaj po jetoj (jetoj)
Sa dimri erdh e shkoj un hala po shpresoj
Qe 1 dit ne ATDHE te shkoj (te shkoj)
Sa vera erdh e shkoj as 1 dit mo sun duroj
Si njeri huaj n'dhe te huaj po jetoj (jetoj)
Ket kang pe knoj se teshat pi paloj
Se zod une ne KOSOVË po shkoj
..................................................


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019