Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cyanide - I Had It All

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Had It All".
3. Video është e këngës "I Had It All", por nuk këndohet nga Cyanide.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cyanide - I Had It All  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Këngë e albumit:

"Unreleased Ep"

Komente

1 🔥

21/10/2015

2015-10-21T22:32:22+00:00I had it all,and then i look in your eyes
and I watch it all crash over again ,
and oh I take a look at the tears that I shed,
And now i know , i'll never change again

It was all about that smile, when we first met
I said ill never need a sunrise , i'll never need a sunset
feelings that we had,would never come to a holt
you saw your mama getting chated on , that was
your daddys fault
I never opened up, but with you i gave it all
you tolt me let it go, i'll catch you if you fall
shiet i jumped and i was dead wrong
cause in the first struggle you were gone
i finally felt the wind, finally saw the leafs
you made me change everything go baack on my beliefs
but now its all clear im beginning to see
everything you said I did to you you kinda did to me
you lead me to belice that we were gonna share
everything in this life, so it really isn't fair
that im stuck with some digital images to stare
and you're stcuk with your friends whispering in your ear...

I had it all,and then i look in your eyes
and I watch it all crash over again
and oh I take a look at the tears that I shed
And now i know, i'll never change again

It felt like a robberyit felt like a theft
I never understoot when how or why you left
I was you flower man, I was your chef
I must've been blind, man i must've been def
I wanna see your smile, i wanna feel your touch
who knew in such short while i would feel so much
every minute it was love, is was never lust ...
every minute i was laughter, it was never fuss
that's I don't really get it, when you tell me to forget it
I told you would let it go, but I can't seem to let it go
id do anything, just to let you know
while I choke on my pride, that I love you so
I hope for the best but you know I don't pray
I don't know what to do, I don't know what to say
its all a game to you, but I don't like to play
and nothing will be left, once I walk away...

I had it all,and then i look in your eyes
and I watch it all crash over again
and oh I take a look at the tears that I shed
And now i know, i'll never change again

I feel it coming to an end, now I see the door
I pick up my strength and myself off the floor
I may not agree, but I understand
you had a change of heart
you gotta change you plan
you gotta change your man, you gotta change too
hope you find what you're lookung for
I really hope you do
everything is honest here, everything is true
know you had it all, now everything is through
you told me about the roses, I know about the thorns
I will watch my heart, you just watch your horns
I will watch my legs, you just watch your fin
you just never know, I might just pun in on my skin
a raging bull, peeling its heel away
towards a red heart, until it gets pierced today
in the middle of the field, it doesn't need replay
until its clear to you and you'll just sit and say

I had it all,and then i look in your eyes
and I watch it all crash over again
and oh I take a look at the tears that I shed
And now i know, i'll never change again


Ky tekst u dërgua nga  Lukinjo
Më Shumë Këngë Nga Cyanide:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet